21 грудня в селах Дубовець, Кудлаї, Чаульському що знаходяться на території Кудлаївської сільської ради, було підведено підсумки роботи за 2015-2018 роки та обговорено перспективні плани розвитку території громади на 2019-2021 роки.

  Участь в обговоренні взяли голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас,

начальник управління економіки райдержадміністрації Олександр Яхно, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Чубенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Чега, головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Ігор Осадчук, головний лікар Центру ПМСД Василь Божко, голова Кудлаївської сільської ради Валентина Горовенко, працівники сільської ради, депутати, активні жителі громади.

  Серед головних пріоритетів соціально-економічного та культурного розвитку території Кудлаївської сільської ради в 2019-2021 роках є:

  • закінчення виготовлення генерального плану в частині зонування територій (ІІІ етап) 2019 рік;
  • продовження будівництва мережі водогону та облаштування свердловин 2019- 2020 роки;
  • проведення мереж зовнішнього освітлення;
  • планується поточний ремонт вуличних доріг у 2019 році.

  Завдяки участі Кудлаївської сільської ради в обласному конкурсі розвитку територіальних громад виграно тендер на закупівлю сміттєвих баків. Закуплено 4 комплекти баків для збирання та сортування побутових відходів на суму 72 тис. грн.

  Протягом 2015- 2018 роки проведені поточні ремонти вулиць на суму 253 тис. грн.

  За підтримки Народного депутата України Руслана Демчака встановлено дитячі площадки в селах Кудлаї та Дубовець.

  В Дубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів протягом 2018 року встановлено 56 енергозберігаючих вікон.

  За 2017-2018 роки виготовлено кошторисну документацію на «Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини» також на будівництво водогону.

  Початок будівництва електромереж до розвідувально-експлуатаційної свердловини.

  На запитання жителів території сільської ради дали інформацію, начальники економіки, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

  По завершенню голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк зазначив, що за останні роки багато зроблено на території сільської ради, подякував за це громаді та сільському голові, також привітав усіх з наступаючим Новим роком та прийдешніми святами.