Триває новий етап реформи децентралізації. Вінницька область відстає за кількістю та якістю нових ОТГ. Кабмін затвердив на даний час лише 39% території області, які можуть об'єднуватись. Центр розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області розробив новий варіант адміністративного поділу, який представили 18 січня. Згідно із новим проектом, Вінницьку область поділять на 68 ОТГ. Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Підписання Томосу!

  21 грудня в селах Дубовець, Кудлаї, Чаульському що знаходяться на території Кудлаївської сільської ради, було підведено підсумки роботи за 2015-2018 роки та обговорено перспективні плани розвитку території громади на 2019-2021 роки.

  Участь в обговоренні взяли голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас,

  1 січня 2019 року почав діяти неофіційний сайт Кудлаївської громади.

  Тут можуть розміщати новинні матеріали всі члени громади для чого необхідно звернутися до адміністратора сайту громади за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або по телефону.

  З Новим 2019 роком шановні жителі Кудлаївської громади.